Вебінар для викладачів ДНЗ
Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях як фактор становлення особистості в умовах закладу дошкільної освіти.
Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області спільно з благодійною організацією благодійного фонду «Живи, Буковино!» та «Живи, Україно!» 20, 21 та 22 січня організував проведення цикл навчальних вебінарів з проблеми «Реалізація парціальної програми «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на засадах християнських цінностей».
Ми вирішили провести цей захід, щоб підвищити рівень професійних компетентностей педагогічних працівників дошкільної освіти щодо якісної організації духовно-морального виховання дітей дошкільного віку на засадах християнських цінностей в умовах закладу дошкільної освіти.
Відповідно в івенті брали участь понад 400 педагогів закладів дошкільної освіти, консультанти ЦПРПП, відповідальні особи органів управлінь ОТГ Чернівецької області.
Вебінар відбувся за участі Світлани Нерянової, начальника відділу дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України; Оксани Шпанюк, головного спеціаліста Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, а модерувала процес Олена Савчук, методист НМЦ дошкільної та початкової освіти ІППОЧО.
Учасники мали змогу поспілкуватися з такими потужними науковцями як Аллою Михайлівною Богуш, доктором педагогічних наук, професором, та Іриною Леонідівною Сіданіч, професором, доктором педагогічних наук. Також дізналися про взаємодію релігійних організацій із закладами освіти на сучасному етапі від Юрія Решетнікова, заступника голови Громадянської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України та Василя Бербеки, директора БО БФ «Живи, Букливно!» і «Живо, Україно!».
Родзинки педагогічного досвіду роботи за програмою «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях» були презентовані Вєрою Сучок, директором ЗДО «Казка» м. Южне Одеської області, з якими учасники детально знайомилися упродовж двох днів вебінару. Фідбеком від слухачів були схвальні відгуки, щира подяка за розкриття мудрих педагогічних секретів виховання та побажання подальших успіхів у такій важливій справі.
Також лунало у чаті багато ствердних схвальних відгуків у підтримку сказаного Василем Попудніком, доктором богослов'я, у ході бесіди з формування цінностей на християнських засадах та про роль педагогів в роботі з батьками вихованців.
Очікуємо, що працівники ЗДО зможуть системно здійснювати національно-патріотичне виховання дошкільників засобами духовно-морального виховання на християнських засадах, а також доцільно застосовувати різні форми, методи та засоби духовно-морального виховання на християнських засадах у різних видах життєдіяльності дітей.
Made on
Tilda